Warszawskie Kręgi

Pierwsza wizyta

Witaj! Niezależnie od tego czy trafiłeś tu jako pacjent, czy jesteś czytelnikiem blogowych treści na temat zdrowia, niezmiernie miło Cię tu gościć. Blog gabinetu Warszawskie Kręgi to miejsce dzielenia się wiedzą w prosty sposób,na tematy, które z pozoru mogą wydawać się skomplikowane. Ponieważ nie z każdym znamy się jeszcze osobiście, zacznijmy od podstaw.

Jak przygotować się na wizytę do fizjoterapeuty?

Na początek dobrze byłoby się na nią bezproblemowo umówić. Można to zrobić na kilka sposobów:

  1. Pierwszy, a zarazem najłatwiejszy, to skorzystanie z linku na stronie internetowej. Wystarczy kliknąć w przycisk “umów się” i wybrać dogodny termin z kalendarza terapeuty.
  2. Drugim, jest wykręcenie numeru telefonu 739-984-710. Osoba z recepcji przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces doboru terapeuty, jak i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z wizytą.
  3. Służą temu też social media – wystarczy kliknąć w “zarejestruj się” na kanale Warszawskie Kręgi na Facebooku lub Instagramie.
  4. Można skorzystać również z aplikacji Booksy wyszukując w niej bezpośrednio nasz profil.Przechadzając się obok gabinetu, zawsze można wstąpić na momencik i zarezerwować sobie termin – jesteśmy bliscy dla bliskich!

 

Wizyta umówiona? Nadszedł czas na odwiedzenie nas przy ul. Bohdanowicza 9. Śmiało, zapraszamy do środka! 🙂 Warto przyjść chwilę przed czasem, by poczęstować się kawą lub herbatą (a te mamy pierwszorzędne;)). Gdy przyjdzie czas Twojej wizyty, terapeuta zaprosi Cię do gabinetu. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, może nurtować Cię jeszcze kilka kwestii.

Jak ubrać się do fizjoterapeuty?

Warto mieć ze sobą krótkie spodenki na przebranie czy sportową, komfortową bieliznę. Przede wszystko, chodzi o to by czuć się dobrze i swobodnie. Jeśli takimi dysponujesz, możesz wziąć też badania z ostatnich trzech miesięcy i koniecznie (!) chęć poprawy swojego stanu zdrowia oraz dobre nastawienie.

W celu uzupełnienia dokumentacji medycznej będziemy potrzebowali numeru PESEL oraz danych adresowych (biurokracyjne wymogi), zabierz więc ze sobą również dokument tożsamości. Uzupełnimy kartę w oparciu o stare urazy, operacje, choroby współistniejące i wszystko, co może pomóc nam później w terapii.

Czas na clou programu czyli samą terapię. Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, nie wahaj się – chętnie na wszystkie odpowiemy. Dobór metod i technik będzie nakierowany na jak najszybszą regenerację i powrót do Twojej pełnej sprawności.

Dwa mrugnięcia i…  wspólnie spędzona godzina już minęła, nie było tak źle prawda? Zatem do zobaczenia w terminie, który razem ustalimy. W zależności od potrzeb, być może za tydzień albo za dwa, może za miesiąc lub dopiero w momencie, gdy ewentualnie kiedyś jeszcze zajdzie taka potrzeba.

To co? Jeśli jesteś gotów, by rozprawić się z bólem i dolegliwościami, umów wizytę już dziś.